Satış Yöneticileriniz İçin Satış Gücü Arttırma ve Kazanan Takım Eğitimi

5 etkileşimli eğitimden oluşan Kazanan Takım – Satış Gücü eğitimleri etkili metodolojisi ve gerçekçi görsel konseptleriyle karşınızda!

Satış Yöneticileriniz İçin Satış Gücü Arttırma ve Kazanan Takım Eğitimi

Kazanan Takım – Satış Gücü Eğitimleri’nde, satış yöneticilerinin sıkça rastladığı sorularla başa çıkmasına yardım edecek bir eğitim olmasına odaklandık. Amacımız, Satış Yöneticilerinin eğitimimizle günlük çalışma hayatında karşılaşacağı olaylar karşısında sergileyeceği eylemler için kullanacağı faydalı enstrümanlar sunmak ve performanslarını arttırmalarını sağlamaktır.

Kazanan bir takım kurabilecek miyim?

Ekibimdeki çalışanlar daha çok nasıl satış yapar?

Onları motive edemiyor muyum acaba?

Bu işi ekipten birine versem yapabilir mi, yoksa kendim mi yapmalıyım?

Ekibimi geliştirmek için neler yapıyorum, yaptıklarım yeterli mi?

Kendimi, ekibimi ve stresli satış süreçlerini daha etkin nasıl yönetirim?

Bu gibi soruların zaman zaman satış yöneticilerinin aklına takıldığını;  ekip kurma, ekibi motive edebilme, satış gücünü tasarlama, çalışan performansını artırma, yetki devretme, satış süreçlerini yönetme ve satış sürecini hızlandırma gibi önemli konular hakkında bilgi sahibi olacağı bir eğitim düzenledik. Kalıcılığı artırmak için gerçekçi görsel ve diyaloglarla hazırlandı.

Enocta’nın sizler için sunduğu bu çözüm paketinin içinde,

Satış Yöneticisi Olmak eğitimi ile çalışanlarınıza, bir satış yöneticisinin temel işlerinin ve sorumluluklarının neler olduğunu öğrenecek. Kazanan bir takım olmanın yolları, etkin ekip kurarak satış gücünü tasarlama ve satış yöneticisi olarak performansı yönetmek gibi temel sorumluluklar hakkında değerli bilgiler edinecekler.

Satış Ekiplerini Motive Etmenin 7 Adımı eğitimi sayesinde çalışanlarınıza satış ekiplerini işin içine nasıl dahil edebileceği, nasıl etkili iletişim kurabileceği ve genel olarak onları nasıl motive etmesi gerektiği konusunda içselleştirmesini sağlayacak örnek bir olay üzerinden öğrenecekler. Bu bağlamda, öğrendiklerini kendi hayatlarına yansıtabilmek için bu eğitim onları destekleyecek ve istek duymalarını sağlayacak.

Satış Yöneticileri için 4 Adımda Yetki Devri eğitimi ile çalışanlarınız, kime yetki verebileceğini belirleme, sorumluluk verirken neler yapması ve yapmaması gerektiği konusunda bilgi kazanacak.

Satış Ekipleri için 7 Adımda Koçluk eğitimi sayesinde satış yöneticileri, yüksek potansiyelli çalışanlarına zaman ayırmanın önemine, gelişmek, değişmek ve ilham vermek isteyen yöneticilerin çalışanlarına koçluk yaparak ve ekibinin performansını nasıl geliştirebileceği konusuna odaklanmış bir öğrenim içermektedir.

Satış Yönetim Süreci eğitimi ile Satış Yöneticileri, satış süreci içerisinde kullanacağı iş modelleri, piyasa ve rakipleri tanımanın önemini, satış sürecini hızlandırma metotlarını, müşteri geliştirme süreci ve mevcut müşterileri elde tutmanın önemi gibi bir Satış yöneticisi için hayati konularda sektörün referans kaynaklarının derlendiği eğitim sayesinde kaliteli bir bilgi birikimine ulaşacak ve bu eğitim sayesinde yaşamlarında uygulayabilecekleri taktiksel enstrümanlara sahip olacaklar ve bu bilgiler onların eylemlerinde performanslarını arttıracak sonuçlar elde etmelerini sağlayacak.

Kazanan bir takım olmak ve satış gücünü artırmak isteyen satış yöneticilerinin başarı yollarını açmak için onları bu eğitim ile tanıştırın.

Tüm uzaktan eğitim ihtiyaçlarını tek bir çatı altında sunan 15 yıllı aşkın sektör deneyimiyle Türkiye'nin lider firmasıdır.

İLETİŞİMDE KALIN, YENİLİKLERİ KAÇIRMAYIN

Enocta ürün ve hizmetleri hakkında yenilikleri kaçırmamak ve blog yazılarımızı takip etmek için hemen kayıt olmanız yeterli.

Ofislerimiz

İstanbul Ofisimiz

Smart Plaza B
Blok Rüzgarlıbahçe Mah. Kavak Sok.
No:31/1 Kat:3 34805
Kavacık-Beykoz
İSTANBUL
Telefon: +90 (216) 331 48 00
Fax: +90 216 331 48 22

Ankara Ofisimiz

Üniversiteler Mahallesi İhsan Doğramacılar Bulvarı
Titanyum Blok 17/B 06800
ODTÜ - Teknokent
ANKARA
Telefon: +90 (312) 210 10 68
Fax: +90 312 210 01 76

Palo Alto Ofisimiz

530 Lytton Avenue 2nd Floor
Palo Alto CA 94301
Telephone: +1 (760) 420 24 72

e.Blog

Eğitim ve Gelişim Yöneticileri! Yetenek Açığına Çözüm; Dijital Öğrenme

01/12/2017

Global iş dünyasının kucağında, son 10 yıldır giderek vahim bir hal alan, önümüzdeki üç yıl boyunca da önemini koruyacak bir gerçek var: “Nitelikli ve Yetkin İnsan Kaynağı Bulma”. ManPowerGroup tarafından yapılan 2016/2017 Yetenek Açığı Araştırması sonuçlarına göre; • Global düzeyde 2007’den bu yana %40 ile en yüksek yetenek açığı yaşanıyor.

Devam

Çalışanlarınızın Yaşamına Dokunmak için: “@Wiser – Yaşama Dair”

25/09/2017

Son zamanlarda sosyal medya platformlarında takipçi sayıları gittikçe artan …anne ya da …baba hesaplarından biriyle eminim karşılaşmışsınızdır. Bu hesap sahiplerinin güvenilirlikleri çok da sorgulanmadan söyledikleri günlük hayatta harfiyen uygulanabiliyor. Hatta böylece fenomen unvanlarının yanına bir de kitap yazarak, yazar unvanını ekliyorlar. Neden bu insanlar bu kadar takip ediliyor diye düşündüğümüzde

Devam