ENOCTA’NIN HİKAYESİ, TÜRKİYE’DE E-ÖĞRENMENİN HİKAYESİDİR

1999 yılında, henüz Türkiye’de geliştirilmiş bir uzaktan eğitim yazılımı ve Türkçe uzaktan eğitim içerikleri yokken, bilgiye herkesin erişebileceği, öğrenmenin günlük hayatın parçası olacağı bir dünya için yola çıktık.

“Bilgiyi ve eğitimi gelişen internet teknolojisiyle, iş dünyasının ve bireylerin istediği hızda insanların hizmetine sunmak mümkün mü?” Sorusuna yanıt aramaya başladığımızda, hikâyemiz de başladı.

Enocta'nın kilometre taşları

Kurumlara Sağladığımız Fayda Nedir?

E-öğrenme devriminin Türkiye’deki ilk ve öncü şirketi Enocta, e-öğrenimin geleceği olarak görülen Yeni Nesil Öğrenme yaklaşımını sunuyor.

Enocta'nın kurumlara sağladığı fayda

EĞİTİM VE GELİŞİMDE DİJİTAL DÖNÜŞÜM
Hem alt yapı, hem içerik hem de hizmet alanlarımızla eğitim ve gelişim süreçlerinin djitallik oranını artırıyoruz. Enocta Eğitim Platformu ile eğitim gelişim süreçlerinin ihtiyaç tespitinden, ölçme değerlendirmeye kadar her noktasında kullanılabilecek alt yapı çözümleri sunuyoruz. Enocta Gelişim Kataloğu ile kurumun profesyonel, mesleki ve kişisel gelişim ihtiyaçlarına cevap verecek, karma eğitim programlarında kullanabileceğiniz dijital içerik çözümleri sunuyoruz. Etkin proje yönetimi ve destek hizmetlerimizle dijital dönüşüm sürecinde ihtiyacınız olan kurguları oluşturmaya destek oluyoruz.

SÜRDÜRÜLEBİLİR ÖĞRENME ORTAMI
Altyapı ürünlerimiz ile kurumun entelektüel sermayesini kişilerden bağımsız olarak kurum içinde tutacak çözümler sunarak, kurumsal hafızanızı koruyoruz. Kurum içerisindeki bilgi sürekli çoğalıyor ve yaygınlaşıyor.

BİREY ve DOLAYISIYLA KURUM PERFORMANSI VE İŞ ÇIKTILARINA DOĞRUDAN KATKI
Sunduğumuz çözümler ile çalışan performansını dolayısıyla kurum performansını doğrudan geliştirmeye yönelik, iş çıktılarına etkisi gözlemlenebilen etkiler yaratıyoruz. Çalışanların ihtiyaç duyduğu anda ihtiyaç duyduğu bilgiye kolay ve hızlı erişimini sağlayarak iş başında öğrenme modellerini de destekliyoruz.