ENOCTA’NIN HİKAYESİ, TÜRKİYE’DE E-ÖĞRENMENİN HİKAYESİDİR

1999 yılında, henüz Türkiye’de geliştirilmiş bir uzaktan eğitim yazılımı ve Türkçe uzaktan eğitim içerikleri yokken, bilgiye herkesin erişebileceği, öğrenmenin günlük hayatın parçası olacağı bir dünya için yola çıktık.

“Bilgiyi ve eğitimi gelişen internet teknolojisiyle, iş dünyasının ve bireylerin istediği hızda insanların hizmetine sunmak mümkün mü?” Bu soruya yanıt aramaya başladığımızda, hikâyemiz de başladı.

 

Kurumlara Sağladığımız Fayda

E-öğrenme devriminin Türkiye’deki ilk ve öncü şirketi Enocta, e-öğrenimin geleceği olarak görülen Yeni Nesil Öğrenme yaklaşımını sunuyor. Enocta ile Yeni Nesil Öğrenme yaklaşımına geçen kurumlar kendi kendini besleyen kurumsal eğitim ve öğretim altyapısına, Türkiye’den ve dünyadan uzman eğitimcilerin güncel olarak beslediği eğitsel içerik havuzuna ve Enocta’nın uzman danışmanlarının desteğine erişiyor. Teknoloji uzmanlığıyla kendi gelişim programlarını oluşturup uygulayan kurumlar, yüksek performanslı çalışanlarıyla başarılı iş sonuçları elde ediyor, zorlu rekabette fark yaratıyor.

İlk’tir

1999 yılında Türkiye’de internet emekleme dönemindeyken kurulmuştur. Öğrenmenin teknolojiyle dönüşümünde kilit rol üstlenmiştir. Deneyimiyle sektöre yön verir.

En’dir

Türkiye’nin en zengin içerik kataloğuna, en güçlü iş ortaklıklarına sahiptir. Aynı zamanda Türkiye’nin en gelişmiş, öğrenme yönetim sisteminin mimarıdır.

Yaygın’dır

400’den fazla kurumla çalışır. Uzun soluklu ilişkiler kurar. Destek istendiğinde hep yanınızdadır. İhtiyacınız olan çözümleri tasarlar ve uygular.

Referans’tır

25’i aşkın sektörde, 17 yıldır başarı hikayelerinin parçasıdır. 

Uzman’dır

Türkiye’nin önde gelen konu uzmanları ve alanının en iyileri Enocta ile çalışmaktadır.